DMC Trailers Sp. z o.o. - dystrybutor brytyjskich przyczep Ifor Williams Trailers

O nas

DMC Trailers Sp. z o.o. – Dystrybutor Ifor Williams Trailers

Jako wyłączny dystrybutor resorowanych przyczep Ifor Williams w Polsce, działamy na naszym rynku od 2014 roku. Dziesiątki klientów jest zadowolonych z oferowanych przez nas produktów i chętnie do nas wracają, by znów zakupić przyczepę Ifor Williams.

Od 60 lat, klienci zwracają się do Ifor Williams Trailers z zapytaniem o przyczepę, aby ułatwić sobie życie zawodowe i lepiej spędzić wolny czas!

Niezależnie od tego, czy szukasz przyczepy do użytku komercyjnego czy domowego, Ifor Williams Trailers z pewnością zaoferuje przyczepę, która będzie pasować do Twoich potrzeb. Od budowniczych, rolników, ogrodników do chirurgów – nasze przyczepy typu Flatbed model LT i LM – z najazdami i z rampami oraz wywrotki Tipper, używane są w wielu różnych branżach.

Nasza oferta przyczep Transporter i Workshop do przewozu samochodów i motorów, jest skierowana do kierowców rajdowych i motokrosowców. Przyczepa jest swoistego rodzaju garażem, warsztatem i domem – gdy są w podróży lub na zawodach – daleko od domu. Każdą przyczepę można zaadoptować w indywidualny sposób, łącznie z miejscem do wypoczynku.

Również przyczepa handlowa Business Inabox Mobile może być niezwykle wszechstronnie zaadoptowana – dając możliwość spotkań z klientem twarzą w twarz. Prowadzenie małej działalności gospodarczej, daje swobodę możliwości sprzedaży odzieży lub gastronomii (Food Truck) – w nowych, lukratywnych lokalizacjach. Możesz również mieć swój własny punkt wystawowy, cafe bar lub mobilny salon fryzjerski.

Przyczepy koparkowe Plant, zaprojektowane zostały do transportu mini koparek, mini walców oraz podnośników nożycowych – wykorzystywanych do prac ogrodowych lub budowlanych, jak również do transportu małych maszyn rolniczych, kładów i pick-upów. Oferujemy trzy rodzaje przyczep: model GH, GP i GX (jedno, dwu i trzyosiowe).

Rolnicy nadal ufają niezawodności i trwałości przyczep rolniczych Ifor Williams Livestock i Stock Master – od małych po duże do przewozu: owiec, bydła, świń, alpak, lam i innych zwierząt.

Właściciele koni wracają do nas rok po roku. Mają bowiem pewność, że wybierają niezawodną i solidną przyczepę Horsebox, w której mogą przewozić swoje konie. Oferujemy dwa rodzaje przyczep końskich – model HB oraz HBE i HBX.

Naszą misją jest bezpieczny i komfortowy transport koni. Po wieloletnim doświadczeniu – zarówno w transporcie, jak i również przy pracy z końmi w trakcie załadunku – wybraliśmy do dystrybucji w Polsce brytyjskie przyczepy Ifor Williams, według czasopisma Cavallo – najbardziej komfortowe przyczepy dla konia.